Про нас

  Відкрите акціонерне товариство "Пресмаш" розміщене в мальовничому регіоні України – Прикарпатті, у м.Івано-Франківську, яке розташоване на південному заході України на відстані 150-300 км від кордонів Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини. Місто є обласним центром із значним промислово-економічним і науковим потенціалом та широкими можливостями для розвитку як внутрішніх міжрегіональних, так і зовнішніх міждержавних зв’язків.

  ВАТ "Пресмаш" спеціалізується на проектуванні, виготовленні і ремонті механічних пресів зусиллям від 250 до 4000 кН відкритого і закритого типів, простої і подвійної дії, призначених для різноманітних операцій холодної штамповки. На нашому обладнанні можна проводити заготівельні,токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні, зубооброблювальні, зварювальні, термічні і гальванічні роботи, можна виготовляти великогабаритні зварні конструкції і деталі машин та механізмів розмірами до 2х3х6 метрів і вагою до 35 тонн.

  Статутний фонд товариства – 16,3 млн. грн. Середньорічний обсяг продажу в останні роки – більше 13 млн. гривень. Середньооблікова чисельність працівників на сьогодні в еквіваленті повної зайнятості – 167 чоловік. Земельна ділянка підприємства – 11.3 га, виробничі приміщення ВАТ "Пресмаш" займають площу 8,7га. Встановлено основних засобів первісною вартістю 68,7 млн. грн., в тому числі 30 млн. грн. – вартість активної частини. Збережено людський потенціал: кваліфікованих верстатників, конструкторів, технологів. Завод механічних пресів створений в 1974 році, з 1979 по 1990 рік підприємство входило в склад ВО "Карпатпресмаш" в якості головної виробничої одиниці об’єднання, з 1991 по 1998 рік було орендним, з 1998 року – відкрите акціонерне товариство. Перший прес був виготовлений в 1978 році, за 27 років роботи реалізовано майже 9 тисяч пресів, з них 500 штук експортовано в Австрію, Англію, Францію, Фінляндію, Італію, Голландію, Швецію, Канаду, США, Аргентину тощо. За останні роки більше 80% пресів реалізуються за межі України(Білорусія, Росія, Казахстан і інші країни СНГ і Европи), це відмічено дипломами Президії Івано-Франківської торгово-промислової палати за експортноспроможну продукцію вітчизняного машинобудування. Преса регулярно демонструються на виставках, Національній експозиції України на загально промисловій виставці-ярмарку "Ганновер-Мессе-2005", за що нагороджені грамотою Міністерства промислової політики України, з 2007р. постійна участь в міжнародній агропромисловій виставці "АГРО", за що нагороджені золотою медаллю, за найкращий інноваційну енергоощадну пресову продукцію, технологію та наукову розробку у 2010році, 3rd Central Asian International Exhibitionan – 2010 м. Ташкент, 16th Azerbaijan international construction exhibition – 2010 м. Баку, 12-та міжнародна виставка "Металообробка – 2011", м. Москва. Преса сертифіковано НТЦ.

  "Станкосерт" (м. Одеса), технічний нагляд за сертифікованою продукцією здійснюється згідно з ліцензійною угодою. Замовники позитивно відзиваються про преса з товарною маркою “Пресмаш”, відмічають їх якість і виражають побажання на подальшу співпрацю.